24 Ekim 2016 #6768895

Arzum Garanti Hikayesi!

Arzum markalı bir blender aldık. Güya birçok markadan kaliteli olur, garanti süresi de diğer bir çok markada 2 Arzum'da 3 yıl. Gel gör ki ürün arızalanmasın..Cevap hazır:Bu kullanıcı hatası. Kullanıcı hatalı fakat üretici de hiç hata yok.! Malzemede ya da montajda hata yok..Neden hemen aşınsın ki? Yeni aldığınız bir ürünü neden servise götürürsünüz ki? İnsan aldığı ürünü kullanmak ister. Müşteri hizmetlerini aradım. Hayır ürünün montajında sorun yok... (Ürünü görmeden böyle söylüyor) Kalite iyice düşmüş... 3 yıl garanti işi de tamamen hikaye..

Hüseyin 1.363 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin31 Ekim 2016

  Ürününe sahip çıkmayan bir firmaymış. Maalesef bunu garantiyi ilgilendiren bir olay yaşayınca ancak öğrendim. Açıkça montaj hatası olan ürüne sahip çıkmadılar... Kullanıcı hatası dediler... Kullanıcı dedikleri biz oluyorsak ürünü kullanmamız gerekmez miydi... Adımız kullanıcı ama ürünü kullanamadık...

 • Arzum Temsilcisi27 Ekim 2016

  Sn. Hüseyin Ümit G. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürününüzün kullanım şartları ile ilgili bilgiler tarafınıza sözlü olarak aktarılmıştır.” Ürününnüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

 • Hüseyin24 Ekim 2016

  Herkese standart (matbu) bir yazı uydurmuşlar... Kopyala-yapıştır yapıyorlar... Güya ilgileniliyor muş havası estiriliyor... Bir sonraki mesajı onlar göndermeden ben sizinle paylaşayım... ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Sn. Hüseyin Ümit g. İletmiş olduğunuz talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. “Kullanım koşullarına bağlı olarak oluşan arızalar garanti harici işleme tabidir. ” Saygılarımızla, arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] Com http://www.arzum.com. TR Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır. “

 • Arzum Temsilcisi24 Ekim 2016

  Sn. Hüseyin Ümit G. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön