19 Ekim 2016

Arzum Fritöz Kapağı Hatalı!

Arzum'dan fritöz aldım ilk kullanımda hata vereceği aklımın ucundan bile geçmedi. Çağrı merkezi ise tamamen yardımcı olmamak için kurulmuş bir kadro. Fritözün kapağı her açtığımda düşüyor diyorum bana olabilir dikkatli kullanın diyor. Terbiyesizliğin de bu kadarına pess! Bir daha asla Arzum kullanmayacağım ve kimseye tavsiye etmeyeceğim.

Zehra 786 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi19 Ekim 2016

    Sn. Zehra H. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürününüz ile ilgili işlemler en kısa sürede tamamlanacaktır.” Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi19 Ekim 2016

    Sn. Zehra H. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön