04 Ocak 2016

Arzum Fön Makinasının Motoru İki Defa Yandı, Değişim Yapmıyorlar!

Arzum'dan Ekim'de satın aldığım fön makinasının motoru yandı, servise götürdüm tamiri yapıldı ve gidip teslim aldım. Teslim aldığım gün eve gelip denediğimde yaklaşık 1 dakika normal çalıştıktan sonra tekrar büyük bir gürültü ile motoru yandı. Çağrı merkezlerini arayıp durumu aktardım ve değişim talep ettim. Bunun mümkün olduğunu ancak öncelikle servise götürmem gerektiğini belirttiler. Yetkili serviste de belirttim, kontrol edip dönüş yapacaklarını belirttiler. Birkaç gün sonra makinanız tamir edildi diye beni aradılar. Değişim için çağrı merkezini defalarca aradım, geri döneceklerini söylediler, dönmediler. Bugün ben aradığımda saygısız bir şekilde değişim olmayacağını söylediler.

Nur 210 Okunma

Cevaplar

 • Nur13 Ocak 2016

  Değişim yapacaklarını söylemelerine rağmen, hala değişim yapmadılar. Gerekçe olarak da genel merkezlerinde sayım olduğunu belirtiyorlar. Ki bu beni hiç ilgilendirmiyor, zira 1 aydır bir fon makinesi ile uğraşıyorum, paramı iade etmeyi de kabul etmiyorlar. Defalarca aramama rağmen aynı şeyi söylüyorlar ve bir önceki müşteri temsilcisinin söylediği ile yeni konuştuğumun söylediği birbirini kesinlikle tutmuyor. Ayrıca teknik servis başka bilgi veriyor, call center başka bilgi veriyor. Bu şikayeti okuyanlar umarım olur ve almak istiyorlarsa da umarım vazgecelerler Arzum'dan herhangi bir ürün. Hizmet kalitesi kesinlikle berbat.

 • Arzum Temsilcisi06 Ocak 2016

  Sn. Nur A. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürününüzün değişim işlemini kayıtlı bulunduğunuz yetkili servisimizden başlatabilirsiniz.” Arzum ürünü ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

 • Nur05 Ocak 2016

  1 ay içinde tamir ettik dendiği halde 3 kere motoru yanan bir makinayı ısrarla vermeye çalışıyorsunuz, değişim talep ediyorum hiçbir gerekçe sunmadan değişim yapamıyoruz diyorsunuz. Ben bu saatten sonra değişim de istemiyorum, paramı iade edin, ben de gideyim gerçekten iyi ürün satan ve servisini iyi veren markalardan makinami alayım. Daha fazla siz de uğraşmayın ben de uğraşmayayım.

 • Nur05 Ocak 2016

  Makinayı dün tamir edilmiş haliyle (!) servisten aldım, akşam çalıştırmamla birlikte tekrar motoru yandı. Motoru tamir edilemeyen bir makinayı ısrarla vermeye çalışmanız takdire şayan. Yetkili servislerinize tamir ettikten sonra çalıştırmayı denemelerini önerin. her yere yazacagaim, kimse Arzum'dan ürün almasın, bozuk ürünleri veriyorlar tamir etmiyorlar, servisleri berbat!

 • Arzum Temsilcisi04 Ocak 2016

  Sn. Nur A. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön