24 Kasım 2015

Arzum Fırın Kötü Çıktı!

Arzum fırın aldım ve çok kötü çıktı, annemin evindeki bozuk davul fırın bile Arzum fırınlarından iyidir. Fişe takmamla ampul patladı ve davul fırınların bile 25 dakikaya pişirdiği et yemeklerini en aşağı 1 saatte oda yüksek sıcaklık ayarıyla pişirebiliyor.

Ümit 861 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi07 Aralık 2015

    Sn. Ümit E. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürününüz parçası adresine teslim edilecektir.” Arzum ürünü ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi25 Kasım 2015

    Sn. Ümit E. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum fırınınız ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön