Arzum Eskişehir Servis- Merkez Servis memnuniyetsizliği

Nur Nur01 Ekim 17:10

Arzum Okka kahve makinasını aldım daha 2-3 ay kullanmadan makine arıza verdi Eskişehir servisine gönderdim. Yapıldı diye gönderdiler. Denedim aynı sorun devam etti. 2. Kez aynı sorunla genel merkez servisine gönderdim yapıldı denilip 3 gün önce gönderdiler. Fişe taktım aynı sorun devam. Söz de ana kart, sensör değişimi falan olmuş.

 Şimdi bana 3. Kez göndermemi söylediler. 3. Kez aynı sorundan dolayı göndermemi istediler 3, 3. Servisten 20-25 günde geliyor ürün. Yani kullanmadığım bir ürünü servise göndererek garanti süresini dolduruyorum. Müşteri hizmetleri zaten vasat. Benimle beraber konuşuyorlar ki dediklerini kabul ettirmek için.

 • - Görüntüleme
 • 2Yorum

Cevaplar

Arzum Logo Arzum 02 Ekim 15:57

Sn. Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konu yetkililerimiz tarafından değerlendirilmiş, bilgilendirme için tarafınıza telefonla dönüş sağlanmıştır. Bizleri tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. İyi ki varsınız! Saygılarımızla, Arzum Müşteri Hizmetleri | 0850 222 1 800 | [email protected] | http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar ve resmi tatil günleri hariç 09.00 – 19.00 arasındadır.

Arzum Logo Arzum 02 Ekim 15:52

Değerli Müşterimiz Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Arzum ürününüz ile ilgili konuya dair açıklama tarafınıza sözlü olarak bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 0850 222 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

profile-icon Nur 01 Ekim 17:14

Hıı ne zaman dönüş yapılacak yoğunluk sürenize bağlı olarak mı? Bu benim sorunumu çözüyor mu veya garanti süremi etkiliyor mu sizin yoğunluğunuz? Dünde aynı şekilde aksam 7 ye kadar kesin dönüş yapılacak diye görüşmemi sonlandırdınız. Ben aramasam dönüş yapacağınız falan yok. Ayrıca sizi seçtiğim için de siz memnun olabilirsiniz ama ben memnun değilim ve herkesin de önlem alması için her yere yazacağım

Arzum Logo Arzum 01 Ekim 17:11

Değerli Müşterimiz, Firmamız ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasında olup, müşteri memnuniyetiniz bizim için çok değerli ve önemlidir Müşteri temsilciniz kısa sürede sizleri arayacak ve bilgilendirecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 0850 222 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Nur 02 Ekim 15:58  

  Genel merkezden Kübra hanım ile iletişimi geçtik ve kendisinin yardımlarıyla olumlu bir dönüş oldu. Kendisine ayrıca teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Nur 13 Ekim 16:35  

  Ürünü göndereli 10 günü geçti daha Esk serviste depoda beklemedeymiş. Yani 21. İş günü sonunda ürünümü merkeze yollayacaklar oradan da bir 21 gün bana dönüşünü beklerim 40 gün. Öncesinde zaten 2 kez serviste gönderdim oradan da 25-

  • 1Destekçi
   Nur

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler