21 Eylül 2015 #3775548

Arzum Elektrikli Süpürge Arızası

Yeni evlendim, ufak kıyı köşe temizlesin diye Arzum sitesinden Dikey Elektrik Süpürgesi aldım. Alırken de iş görsün diyerek en pahalı ve en üst olan modellerinden (ar489) aldım. Süpürgeyi açtıktan 1 dk sonra motoru yanacak derecede ısınmaya ve çekmemeye başladı. Bu ürünü aldıktan sadece 1 ay sonra oldu. Servise götürdüm motorundan olabilir dediler 1 ay incelediler bir şey yok deyip geri verdiler, hala aynı şekilde çalışıyor. Ben markaya güvenip aldım kaliteli olacağını düşündüm ama bir daha Arzum'dan herhangi bir ürün kesinlikle almayacağım.

Turgay 767 Okunma

Cevaplar

  • Turgay22 Eylül 2015

    Zaten servise götürdüm, hiç ilgi göstermediler. Süpürgeyi bıraktım, herhangi bir evrak vermeden bakalım dediler, motora bakıcaz dediler. İki hafta boyunca arayan soran olmadı, gittim süpürgeye hiçbir şey yapmadan bıraktığım yerde duruyordu, unutmuşuz dediler. Motorun 1 dk çalıştıktan sonra plastiği yanacak şekilde olduğunu ve çekmediğini belirttim, hiçbir şey yapmadan normal deyip geri verdiler. Henüz 1 ay kullanımdan sonra bu şekle gelen süpürgeyi kullanmak istemiyorum, değişiminin bir an önce yapılmasını istiyorum. Müşteri memnuniyetine vereceğiniz önemi de görmüş olacağız.

  • Arzum Temsilcisi22 Eylül 2015

    Sn.Turgay D. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Üründe oluşabilecek bir arızada, incelenmek üzere yetkili servisimize ulaştırmanız halinde gerekli işlemler yapılacaktır." Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi21 Eylül 2015

    Sn. Turgay D. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürün Adı: Arzum Süpürge ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön