05 Nisan #10307845

Arzum Elektrik Süpürgesinin Borusu Devamlı Çıkıyor

Arzum marka elektrik süpürgesinin borusu süpürme sırasında sürekli çıkıyor ve en uç kısımdaki aparatları ise süpürme esnasında sıkışıyor değiştiremiyorum başka aparatlarla. Daha alır almaz böyle çıktı ürün. Mall Of Antalya Media Markt' tan aldım iade ettim ancak Arzum'dan arayıp üründe sorun yok dediler. Üründe sorun var ayıplı mal satıyorsunuz ve kabul etmiyorsunuz. Çok kötü bir ürün ve pahalı da üstelik. Tüketici Hakem Heyeti'ne gideceğim.

Kumru 3.425 Okunma

Cevaplar

  • Kumru'nun Teşekkür Mesajı07 Nisan

    Sorunumu hızla çözüme ulaştırdığınız ve de güleryüzünüz için teşekkür ediyoruz.

  • Arzum Temsilcisi06 Nisan

    Değerli Müşterimiz Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Arzum ürününüz ile ilgili konuya dair açıklama tarafınıza sözlü olarak bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi05 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Firmamız ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasında olup, müşteri memnuniyetiniz bizim için çok değerli ve önemlidir Müşteri temsilciniz kısa sürede sizleri arayacak ve bilgilendirecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön