05 Nisan 2018
Yorum Yap
#10307845

Arzum Elektrik Süpürgesinin Borusu Devamlı Çıkıyor

Arzum marka elektrik süpürgesinin borusu süpürme sırasında sürekli çıkıyor ve en kısımdaki aparatları ise süpürme esnasında sıkışıyor değiştiremiyorum başka aparatlarla. Daha alır almaz böyle çıktı ürün. Mall Of Antalya Media Markt' tan aldım iade ettim ancak Arzum'dan arayıp üründe sorun yok dediler. Üründe sorun var ayıplı mal satıyorsunuz ve kabul etmiyorsunuz. Çok kötü bir ürün ve pahalı da üstelik. Tüketici Hakem Heyeti'ne gideceğim.

Kumru Kumru 3.499 Okunma

Cevaplar

  • Kumru'nun Teşekkür Mesajı07 Nisan 2018

    Sorunumu hızla çözüme ulaştırdığınız ve de güleryüzünüz için teşekkür ediyoruz.

  • Arzum Temsilcisi06 Nisan 2018

    Değerli Müşterimiz Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Arzum ürününüz ile ilgili konuya dair açıklama tarafınıza sözlü olarak bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi05 Nisan 2018

    Değerli Müşterimiz, Firmamız ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasında olup, müşteri memnuniyetiniz bizim için çok değerli ve önemlidir Müşteri temsilciniz kısa sürede sizleri arayacak ve bilgilendirecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler