13 Temmuz 2016

Arzum Elektrik Süpürgesi Ne Ekonomik Ne İşlevsel!

Şubat ayında çekiş gücü emiş gücü her ne haltsa on numara beş yıldız diye gidip aldım. Her şeyi güzel şöyle iyi böyle iyi diye öve öve bitirilmeyen malzeme 1 ayda tüm çekiş gücünü kaybetti. Bu kez de filtre aldım. 1 ay geçmeden o da çöp oldu. Toz torbalı süpürge alsam torbanın tanesi 1 TL'ye geliyor ayda 4 TL 6 ayda 24 TL eder. Ben altı ayda 3. filtreyi çöpe atmış oluyorum. 25 TL'den 75 TL ediyor.


Toz torbalı süpürge 200 300 TL arasında arzum 700 TL her türlü zarardayım. Ne güzel süpürüyor ne ekonomik hiçbir güzel yanı yok. Hortumun demire girdiği yer kalitesiz. Ya bu işe çözüm bulun ya bu süpürgeyi alın ya da tüm sosyal medyada adınıza kampanya başlatacağım. Kimse parayı çöpten toplamıyor. Ömrü uzun filtre mi yapıyorsunuz yoksa ürün hatalı diye topluyor musun orası sizin bileceğiniz iş!

Nilay 4.262 Okunma

Cevaplar

 • Nilay19 Temmuz 2016

  Verilir dendi kafa mı buluyorsunuz ne yapıyorsunuz canınız nasıl isterse öyle cevap veriyorsunuz ben bilardo toplarıyla yapılan testi benim makinemle yapılmasını istiyorum cesaretiniz varsa bu teste yapın!

 • Nilay19 Temmuz 2016

  Müşteri hizmetlerinin bir çalışanı beni aradı süpürgeyi servise vermemi inceleme yapılacağını söyledi başka bir süpürgem olmadığını söyleyince ellerinde muadil ürün varsa verebileceğini söyledi ertesi gün makineyi hazırladım gitmeden arayıp muadil ürün hangi serviste var öğreneyim dedim fevzi çakmak sokakta bulunan yeri aradım ben sizi muadil falan veremem 10 gün geçmeden diye sertçe ve net bir cevap aldım tartışmak için aramadım dedim vew kapattım müşteri hizmetlerini aradım önce evet verilir muadil ürün dendi ayşe hanım tarafından sonra size dönüş yapacağım dedi şubede sözde muadil ürün yokmuş veremez dedi ürün nerede varsa oraya götürürüm dedim sonra 180 derece döndü ve 10 gün sonra

 • Arzum Temsilcisi14 Temmuz 2016

  Sn.Nilay Y. İletmiş olduğunuz konuyu ilgili birimlerimiz hassasiyetle değerlendirmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürünü incelenmek üzere yetkili servisimize ulaştırmanız halinde gerekli işlemler yapılacaktır.” Saygılarımızla, Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

 • Arzum Temsilcisi13 Temmuz 2016

  Sn. Nilay Y. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön