27 Şubat 2017

Arzum El Blender Seti Rondo Başlığı Arızalandı ve Farklı Başlık Gönderiyor

3 yıl garantisi olan Arzum Teknomix setin rondo başlığı bozuldu. İzmit'teki Doruk yetkili servisinize götürdüm,6 Şubatta. Sonrasında cihazın yapıldığına dair bilgi verdiler ve 20 Şubat'ta teslim almaya gittim. Fakat benim setim soft touch özellikli gelen parça ise sıradan plastik bir yüzey. İtiraz edip müşteri hizmetlerini aradım. M*** hanım sanırım başkası yok. Temsilci servisin talep etmesi gerekiyor diyor. Ama servis de merkezin bizi araması gerekiyor diyor. Sonuçta müşteri mağdur oluyor. Aynı gün müşteri hizmetlerine şikayet kaydı açtım. 1 hafta geçti ama ne bir dönüş ne de bir çözüm. Her iki tarafla da bugün yine görüştüm. Durum aynı. Üstelik talep edilen parça parasını da ödemişken!

Özlem 1.403 Okunma

Cevaplar

 • Özlem10 Nisan 2017

  20 gün önce çağrı merkezi tarafından aranıp, ürünü doruk teknikten alıp Kocaelim teknike götürmemi ve ürünün birebir değişimi yapılacağını söylendi. Ürünü alıp yeni servise götürdüm. Hala çözüm yok. Servis yedek parça bekliyoruz diyor. Çğr merkezi değişim olacak, servis ndn böyle dio, diyor birbirinden haberleri yok. Serviste geçen süre toplam 2 ay neredeyse. Paramı ödeyin. Yasal hakkım.

 • Özlem20 Mart 2017

  2 Mart'ta vermiş oldukları cevap parçanın stoklara girdiği ve teknik servise gönderileceği şeklindedir. Fakat bugün ayın 20 si ve hala gönderilen bir şey yok. Çözülen sorun yok. 13 Mart'ta arayıp açmış olduğum kayıt da hala cevapsız. Az önce yine aradım değişen bişi yok.

 • Arzum Temsilcisi02 Mart 2017

  Sn. Özlem U. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Talep ettiğiniz yedek parça en kısa sürede servis noktasına gönderilecektir.” Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

 • Arzum Temsilcisi27 Şubat 2017

  Sn. Özlem Ö. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön