Arzum ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Arzum El Blender Seti Fiyaskosu!

1.023görüntüleme
Rabia
Rabia 24 Kasım 2020 01:20

Turkcell online mağazasından eşimin hattı üzerinden 11 kasımda satın aldığım ve bugün daha yeni elime ulaşan Arzum Prostick multispeed 2000 w Blender seti ar1083 modeli denemek için fişe taktım Blender aletini en düşük seviyede olmasına rağmen normal bir şekilde düğmesine bastım ve ardından alet durdu. Koku gelmeye başladı ve duman çıkmaya başladı. Hemen fişi çektim. Olduğu gibi bütün aletleriyle fişiyle garantisiyle kutusuna koydum. Bir an önce bu sorun çözülsün ya yenisini gönderin ya siparişi iade alın zaten Turkcell ® bir rezalet yaşattı. Kargosundan kargoya teslimatına kadar 2 hafta sonra ancak geldi. Elime ürün bir de gelir gelmez elimde patlaması bu kadar da olmaz şikayet edeceğim Tüketici Hakları'na eğer beni biraz daha oyalarsanız!

Arzum Logo
Arzum24 Kasım 2020 01:21

Değerli Müşterimiz, Firmamız ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasında olup, müşteri memnuniyetiniz bizim için çok değerli ve önemlidir Müşteri temsilciniz kısa sürede sizleri arayacak ve bilgilendirecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 0850 222 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

Arzum Logo
Arzum24 Kasım 2020 17:03

Sn. Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan fikirlerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. İletişim bilgileriniz üzerinden tarafınıza ulaşım sağlanamamıştır. Sizlerin mutluluğunu çok önemsiyoruz, aşağıdaki iletişim adresleri üzerinden bizlere ulaşmanız durumunda sizi dinlemekten memnuniyet duyacağız. Saygılarımızla, Arzum Müşteri Hizmetleri | 0850 222 1 800 | musterihizmet[email protected] | http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar ve resmi tatil günleri hariç 09.00 – 19.00 arasındadır.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler