04 Nisan 2013 #1724450

Arzum Eksik Ürün Teslimi!

31. 12. 2012 günü kocamustafapaşa'da bulunan galeri İrfan Home'dan Arzum marka mela plus katı meyve sıkacağı aldım. Ürün kapalı bir şekilde evime teslim edildi. Ürünün ambalajını açtım ve kullanmaya başladım. Ertesi günü kullanma klavuzuna baktım ve ürünün sürahisi ve köpük ayıracağı olduğu yazıyordu.


Galeri İrfan Home mağazasına gittim ve durumu açıkladım. Ürünün kapalı olarak teslim edildiğini ve üreticisi ile görüşmemi söylediler. Arzum firmasını aradım ve durumu anlattım. Onlarda bana servisten satın almamı söylediler. Ve geri döneceğiz diyerak kapattılar. 2 ay oldu dönen yok. Ben ürünümü sıfır ve kapalı kutuda aldım neden servisten parçalarını satın alacağım? Lütfen eksik parçalarını verin.

Emrah 148 Okunma

Cevaplar

  • Emrah08 Nisan 2013

    Arzum müşteri hizmetleri bugün geri dönüş yaptı ve eksik parçaların teslimini yetkili servis aracılığı ile yapacaklarını söylediler. Yetkili servisi bu konuda bilgilendirmişler.Yetkili servis en kısa zamanda eksik parçaları göndereceklerini söyledi. Arzum müşteri hizmetlerine sorunumun çözümü için gösterdikleri ilgiye teşekkür ediyorum.

  • Arzum Temsilcisi04 Nisan 2013

    Merhaba, Tüketicimizin şikâyetiyle ilgili araştırmamız başlatılmıştır. Bu süreç de yapılan işlemlerle ilgili kendisine bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön