02 Ekim 2015

Arzum Eco Süpürge İyi Çekmiyor

1 yıl önce çeyizim için Galeri İrfan Mağazası'ndan övgü ile bahsedildiği için Ar470 Galaxi eco süpürgeden aldım fakat yaklaşık 5 ay sonra kullanmaya başladığımda yalnızca 2 kere temizlik yapabildim. Filtre, hortum ya da haznesindeki tüm pislikleri temizlememe rağmen yerdeki en ufak kırıntı bile süpürülmüyor. Müşteri hizmetlerinize ulaşamadım. En kısa sürede ayıplı malınızı telafi edeceğinizi umuyorum. Bir daha asla Arzum marka ürün girmeyecek evime! (Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum!)

Hilal 987 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi05 Ekim 2015

    Sn. Hilal K. İletmiş olduğunuz konuyu ilgili birimlerimiz hassasiyetle değerlendirmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürünü incelenmek üzere yetkili servisimize ulaştırmanız halinde gerekli işlemler yapılacaktır.” Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi02 Ekim 2015

    Sn. Hilal K. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürün Adı: Arzum Süpürge ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön