05 Ağustos 2016

Arzum Dört Aydır Kırılan Parçanın Değişimini Bekliyoruz!

4 ay önce Arzum dikey elektrikli süpürgenin daha yeni alınmasına rağmen sapında kırılma meydana geldi. Yetkili servise götürdük. Merkezden değişim yapılacak parçanın gelmesini talep ettiklerini söylediler. 4 aydır halen parça gelmedi ve değişim yapılamadı. Bu kadar basit bir şey için müşteriyi mağdur ediyorsun ey Arzum!

Hatice 1.168 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi10 Ağustos 2016

    Sn. Hatice A. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürününüz ile ilgili işlemler en kısa sürede tamamlanacaktır.” Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi05 Ağustos 2016

    Sn. Hatice A. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön