Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Arzum Crust Mix Kapak Kapanmama

profile
31 Mayıs
257

4-5 defa kullandığımız Arzum crust mix 1000 açma kolu işlevini yapmıyor. Kapağı açıp kapatamıyorum. Sık kullandığım bir makine olmamasına rağmen çok çabuk arızalandığını düşünüyorum. Makineyi kullanabilmem için ne yapmam gerekiyor. Garanti süresinin bittiğini düşünüyorum.

Arzum Logo
31 Mayıs 23:13
Arzum Logo
01 Haziran 10:07

Benzer Şikayetler

Arzum Shake'n Take Pro Kapak Sıkışması

profile
5 gün önce
261

Arzum ar1079 shaken take Pro smootihe makinesinin bıçaklı kapağı makinede sıkıştı. Sadece bardak kısmı çıktı ve içindekiler döküldü. Makineyi temizledim. Defalarca bıçaklı kapağı çıkarmayı denedim. Sonunda zar zor çıkardım. Bu gibi çok şikayet var, hatalı ürün mü yapıldı. İçine sıvı döküldü makine ç...

Arzum Çay Makinesi Kapak Kapanmıyor

profile
12 Nisan
72

Daha pazar günü aldığım Arzum çay makinesinin kapağı kapanmıyor ve kapanınca da açılmıyor. Kayınvalideme hediye aldım ve rezil oldum. Kutusunda aldığım içinde kontrol etmedim. Bir çaydanlığın kapanmaması çok komik değil mi? Arzum markasına yakıştıramadım. Lütfen hemen değiştirin.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Arzum Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 10 dk 30 sn
Benzer Şikayet Yaz