1 g
Yorum Yap
#11445731

Arzum Cookart Fırın Pişirme Sorunu!

Media Markt'tan Arzum fırın aldık, almaz olaydık. Kullanım kılavuzunda yazan pişirme zamanlarından neredeyse 3 kat sonra pişiriyor. Bir kek 1,5 saat de mi pişer. Ayrıca 1,5 saatin sonunda üstü pişip yanları çiğ kalıyor. Yani çok geç pişirmesi bir yana düzgün de pişirmiyor. Memnun kalmayıp iade etmek istedik almadılar, servise götürdük her şey normal dediler. Pişirme süresi çok çok uzun olmasına rağmen düzgün de pişirmiyor. Biz de Arzum kalitelidir diye düşünüp, diğer fırınlara göre fiyatı fazla olmasına rağmen aldık pişman olduk. Bundan sonra da tanıdıklarıma kesinlikle tavsiye etmeyeceğim ve alacak olanlara da durumu anlatıp engel olacağım.

Yusuf 128 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi1 g

    Değerli Müşterimiz Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Arzum ürününüz ile ilgili konuya dair açıklama tarafınıza sözlü olarak bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 0850 222 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi1 g

    Değerli Müşterimiz, Firmamız ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasında olup, müşteri memnuniyetiniz bizim için çok değerli ve önemlidir Müşteri temsilciniz kısa sürede sizleri arayacak ve bilgilendirecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 0850 222 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler