18 Kasım 2015

Arzum Ciddiyetini Bozdu!

Arzum yetkili bayisiyim. Arzum ürünlerini satmayacağım, 3 yıl garanti var diyorlar ama ürünü servise göndermek sorun, yok şifre yok kod arıyoruz. Arzum'u biz size döneceğiz diyorlar dönmüyorlar. şifre yanlış veriyorlar yani Arzum 3 yıl garanti var diyor...

Recep 190 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi19 Kasım 2015

    Sn. Recep K. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Bulunduğu il içerisinde yetkili Arzum servis bulunmayan müşterilerimiz için Merkezi Servis Uygulaması yapılmaktadır. Talebiniz devam ediyorsa 444 1 800 Danışma Hattımızdan size hizmet vermeye hazırız.” Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi19 Kasım 2015

    Sn. Recep K. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum süreçler ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön