02 Kasım 2016 #6839634

Arzum Çaycı Eco Genel Arıza!

Eylül'de Migros'tan Arzum çaycı eco aldık 1 ay olmadan arıza yaptı. İade etmeye gittik ama sonra belki bize arızalısı denk gelmiştir diye düşünüp yenisiyle değiştirdik o da daha 1 hafta olmadan aynı arızayı vermeye başladı. Sorun şu bu ürünün aynı düğme üzerinde bir hızlı kaynatma bir de yavaş kaynatma bölümü var siz kaynatmak istediğinizde daha suyu kaynatmadan hemen yavaş kaynatmaya geçiyor şimdilik düğmenin arasına kürdan koyup rezistansın erken atmasını önlüyoruz ama tavsiyem Arzum firması bu ürünün yanında bir de plastik kürdan versin bizim normal kürdanlar nemden çabuk deforme oluyor.

Hüseyin 1.475 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin02 Kasım 2016

    100 liralık şeyin nesini servise göndereyim, ilkini aldık 1 ay olmadan bozuldu, gittik yenisiyle değiştirdik o da 1 hafta olmadan bozuldu. Ben niye ucuz başka markalar varken Arzum aldım firmanızın itibarına güvendim ama ust uste 2 ürün de kısa surede arızalanınca o da kalmadı gözümde Ben bunu servise götürsem fabrikadan gönderilen o dandik parça ile değiştirilmeyecek mi yine 1 haftada arıza yapacak. Bir çay içeceğiz diye artık yok servise gittik 1 hafta bekle yok İade etmeye git zamanın yollarda geçsin. Ben buna bir de video çekip internete yukleyeyim de siz de görün bu urunu alanlar ne sorunlar yaşıyor.

  • Arzum Temsilcisi02 Kasım 2016

    Sn. Hüseyin Tayfun T. İletmiş olduğunuz konuyu ilgili birimlerimiz hassasiyetle değerlendirmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürünü incelenmek üzere yetkili servisimize ulaştırmanız halinde gerekli işlemler yapılacaktır.” Saygılarımızla, Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi02 Kasım 2016

    Sn. Hüseyin Tayfun T. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön