Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Arzum Çay Makinesi  Durduğu Yerde Demlik Kısmının Dibi Kırıldı

profile
04 Şubat
62

Daha kasım sonunda aldığım Arzum blender'ın belki 4-5 kere kullandığım mikser kısmı bozuldu. Yetkili servise çok uzun çalıştırmadığımı, en fazla bir dakika çırptığımı söyledim dedi ki ' bu ürünün garantisinde zaten 10 saniye çalıştırın 1 dakika dinlendirin yazar'. Hayatımda bu kadar saçma bir şey duymadım saatlerce blender mı bekleyeceğim soğusun diye. Bu kadar kalitesiz ürünleri yılların Arzum firmasına hiç yakıştıramadım.

Bu olayın üstüne de Heptaze çay makinesi (Arzum ar3024) 'nın durduğu yerde demlik kısmının dibi kırıldı. Yedek parçalar inanılmaz pahalı, sadece demlik komple makine fiyatının 3'de 1'i kadar. Tek güvendiğim küçük ev eşyası markasını da böylece bırakıyorum. Bir daha hiçbir şey almam.

Arzum Çay Makinesi  Durduğu Yerde Demlik Kısmının Dibi Kırıldı
Arzum Logo
04 Şubat 15:44
Arzum Logo
06 Şubat 15:11

Benzer Şikayetler

4
Çözüldü

Arzum Mikser Çırpıcısı Paslanıyor

profile
17 Temmuz
437

09.09.2020 tarihinde almış olduğum Arzum AR1047 mixxi color mikser markanın çırpıcıları maalesef kullandıkça paslanıyor. 3. Kez yolladım yetkili servi...

1 Destek
4
Çözüldü

Arzum Mikser Seti Çırpıcı Adaptörü Bozuk

profile
20 Haziran
407

Bursa merkezde 1 yıl önce A101'den Arzum ar1062 mikser aldık 3-4 kez ayran çırpmak için kullandık arızalandı... Bursa f*** yetkili servise götürdüm çı...

1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Arzum Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 10 dk 27 sn
Benzer Şikayet Yaz