21 Mart 2016

Arzum Çalar Saat İadesi

Tarihinde internetten ar714 Kodlu çalar saatin mor rengini sipariş verdim. Adresime teslim edilen ürün ise siyah gibi bir renkte. İnternet'te gösterilen renk ile alakası bile yok. Arayıp değiştirilmesini istediğimi söylediğimde de pazartesi (21 Mart) günü arayıp kod bilgisi sormamı istediler, depoları taşındığı için ürün değişikliği yapamıyorlarmış.


21 Mart'ta aradığımda hala değişiklik yapamadıklarını depolarının taşınmasının devam ettiğini söylediler. 28 Mart'ta kadar kod için beklemem gerekiyormuş. Hem yanlış ürün gönderiliyor (ya da web sitesindeki ile alakası olmayan bir renk) bir de benim ürünün değiştirilmesi ya da iadesi için 2 hafta beklemem gerekiyor. Zaten bu tarz bir hizmetle karşı karşıya kalınca ürünü iade etmeye karar verdim. Ama yine de beklemem gerekiyormuş. Bir an önce ürünü iade etmek istiyorum. Konuyla ilgili gerekli aksiyonların acil bir şekilde alınması gerekiyor.

Betül 190 Okunma

Cevaplar

 • Betül'in Teşekkür Mesajı20 Mayıs 2016

  Aradan uzun zaman geçse de en sonunda problemi çözdüler. Teşekkürler

 • Arzum Temsilcisi04 Nisan 2016

  Sn. Betül K. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Tarafınızla kod paylaşılmıştır.” Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

 • Betül31 Mart 2016

  Evet Arzum tarafından arandım. Ama sorunum çözülmedi. Zaten sorunu çözmeye yönelik bir yaklasımları yok. 28 Mart'a kadar beklemem gerektiğini o zaman kodu paylaşacaklarını söylediler. Ama kimse beni 28 Mart'ta aramadı. 31 Mart'ta yeniden aradım. Depolarının hala tasınmasının bitmediğini, nisan'ın 2. haftasına kadar süreceğini söylediler. Dolayısıyla her hafta durumu öteleyerek devam ediyorlar. Onların tasınma işlemi aylarca sürmesi normalmiş gibi, bu duruma da bütün tüketicilerin uyum göstermesini bekliyorlar. Bu kadar da müşteri odaklı olmaktan uzak bir şirket. Hala şikayetçiyim.

 • Arzum Temsilcisi21 Mart 2016

  Sn. Betül K. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum ürünü ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön