Toplam çözüm sayısı
..
Arzum ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Burcu'nun şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

  • profile
1 Destekçi

Yeni karşılaştırma

ile

Arzum Brina Neo Saç Düzleştiricisi Ve Buka İyonlu Saç Maşası Kalitesizlik!

6765görüntüleme
Burcu
Burcu 09 Aralık 2020 23:30
Arzum Brina Neo Saç Düzleştiricisi Ve Buka İyonlu Saç Maşası Kalitesizlik!
Arzum Brina Neo Saç Düzleştiricisi Ve Buka İyonlu Saç Maşası Kalitesizlik!
Arzum Brina Neo Saç Düzleştiricisi Ve Buka İyonlu Saç Maşası Kalitesizlik!

Bir gün Arzumun bir ürününü şikayet edeceğim hiç aklıma gelmezdi. 2014 yılında aldığım ürünleri görüntülerini ekledim ki zaman geçmesine rağmen ne kadar temiz kullanıldığım anlaşılsın. Brina Neo Saç Düzleştirici elektrik 2 sene önce kablonun başladığı yerden yani dönen kısmı oradan elime elektrik geldi. Tamam voltaj düşük olabilir ama ya daha kötü sonuçlar yaşasaydım? Korkudan bir daha açamadım bile. Buka İyonlu Saç Maşası tutma kısmı siyah olan bölüm, elime yapışmaya başladı resmen yapış yapış. Elimi yıkasam bile o madde resmen elime işliyor. Tutma yerinin maddesini nasıl bir ürün kullandınız ki o madde bozuldu? Neden kaliteli ürün kullanmadığınız ve garanti süresi biter bitmez bu sorunlara maruz kaldığımın bir açıklaması var mı? Servise götürdüm garantisi geçmiş yenisini alırsanız daha karlı olur çöpe atın dediler. Gittim yenisini aldım ama ben çöpe gitsin diye mi aldım bu ürünleri siz kaliteli ürün üretmiş olsanız ben onları bir 10 yıl kullanırdım emin olun.

Arzum Logo
Arzum09 Aralık 2020 23:31

Değerli Müşterimiz, Firmamız ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasında olup, müşteri memnuniyetiniz bizim için çok değerli ve önemlidir Müşteri temsilciniz kısa sürede sizleri arayacak ve bilgilendirecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 0850 222 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

Arzum Logo
Arzum10 Aralık 2020 10:32

Değerli Müşterimiz Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Arzum ürününüz ile ilgili konuya dair açıklama tarafınıza sözlü olarak bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 0850 222 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

Arzum Logo
Arzum10 Aralık 2020 10:39

Sn. Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konu yetkililerimiz tarafından değerlendirilmiş, bilgilendirme için tarafınıza telefonla dönüş sağlanmıştır. Bizleri tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. İyi ki varsınız! Saygılarımızla, Arzum Müşteri Hizmetleri | 0850 222 1 800 | [email protected] | http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar ve resmi tatil günleri hariç 09.00 – 19.00 arasındadır.

Burcu
Burcu10 Aralık 2020 14:17

Beni aradılar evet ama bir de telefonda konuştukları üslup hiç bu firmaya yakışmadı. Benim gibi sakin birini bile sabrını taşırdığınız için tebrikler. Söyledikleri şeyi anlatayım; bana hangi semtte oturduğumu ve beni servise yönlendirmek istediklerini söyledi. Ben zaten servise gittim aldığım cevabı da şikayetime yazdım dedim. E hanımefendi 2014 yılında almışsın garantiniz bitmiş tabi ki garantiye ücret vereceksin ne bekliyordunuz ki dedi. Bu nasıl bir üslup. Ben zaten yeni ürün aldığımı yazdım. Benim öğrenmek istediğim neden bu kadar kalitesiz bir ürün kullandıklarını öğrenmek insan sağlığı bu kadar basit mi? Maşa zaten çalışıyor elimizde tuttuğumuz yerin maddesi bozuk insan sağlığını etkileyecek bir madde ile yapılmış demek ki plastiği eline yapışıyor. Özür dilemek ve hatanızı düzeltmek yerine azarlıyorsunuz. Anlaşılan Tüketici Mahkemesi'ne giderek ürünün incelenmesini talep etmek olacak. İnsanların sağlığı ile oynayamazsınız. Ürün pazarı geniş siz olmazsanız başkası olur benim kaybedebileceğim hiçbir şey yok.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler