24 Ekim 2016 #6764536

Arzum Blender Sürekli Aynı Sorunu Yaşatıyor

Arzum marka blenderim ilk günden itibaren çok gürültülü çalışıyordu ama ben sesi öyledir diye düşündüm. Sonra birkaç kullanımdan sonra arıza yaptı, servise gönderdim yapıldı dendi ama hala aynıydı. Tekrar gönderdim bu defa sizden kaynaklanıyor dediler paralı tamir olacak dendi. Ben ürünü kullanım talimatına uygun kullandım bu ürün haricinde evimde 3 tane daha Arzum ürünü var ben gereğinin yapılmasını istiyorum. Ücretsiz tamir edilmesini eğer bu yazdığıma cevap gelmezse başka yerlere de şikayette bulunacağım.

Selen 1.177 Okunma

Cevaplar

  • Selen27 Ekim 2016

    Garantili ürünü benden kaynaklanan sorun deyip işin içinden çıkıyorlar hiç yardımcı olmuyorlar. Birkaç kullanımda bozulacaksa blender seti bence hiç onu satışa sunmasınlar.

  • Arzum Temsilcisi27 Ekim 2016

    Sn.Selen S. İletmiş olduğunuz talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. “Kullanım koşullarına bağlı olarak oluşan arızalar garanti harici işleme tabidir.” Saygılarımızla, Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır. “

  • Arzum Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sn. Selen S. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön