Arzum ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Melissa'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
  • profile
2 Destekçi

Arzum Blender Setim Bozuldu Bir Çözüm Bulamadık

658görüntüleme
Melissa
Melissa 14 Kasım 2020 15:56
ÇözüldüÇözüldü
Melissa'nın Teşekkür Mesajı
“Geri dönüş yapıldı ilginiz için teşekkür ederim”

Blender in motorunda bir problem oldu garantiye gönderdim yapıp verdiler ama asla verimli kullanamadım bir mercimek çorbasını bile çekemiyordum çok geçmeden kek çırpma aparatında sorum çıktı dönmemeye başladı tekrar götürdüm garantiye ve üstüne basa basa bir çorba bile çekemediğimi söyledim ama ne Motoruma bakmışlar ne çorba çekme aparatına.

 Kek çırpma aparatının bozuk olduğunu söyleyip 30 liraya yeni parçasını verdiler. Bu sefer çorbayı hiç çekemiyorum çorbanın içindekiler olduğu gibi duruyor alt katımdan Blender alıyorum markası bile yok ama Arzum'dan güzel çekiyor. Sorunuma bir çare bulamadı servis mayısta garantisi bitecek be elimde patlayacak madem ürününüzün arkasında duramıyorsunuz üretmeyin demek ki Arzum bir işe yaramıyormuş bunu da görmüş olduk.

Arzum Logo
Arzum14 Kasım 2020 15:57

Değerli Müşterimiz, Firmamız ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasında olup, müşteri memnuniyetiniz bizim için çok değerli ve önemlidir Müşteri temsilciniz kısa sürede sizleri arayacak ve bilgilendirecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 0850 222 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

Arzum Logo
Arzum16 Kasım 2020 16:33

Değerli Müşterimiz Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Arzum ürününüz ile ilgili konuya dair açıklama tarafınıza sözlü olarak bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 0850 222 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

Melissa
Melissa16 Kasım 2020 16:40

Geri dönüş yapıldı ilginiz için teşekkür ederim

  • profile
  • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler