22 Ekim 2016 #6752407

Arzum Blender Parçasının Garantiye Dahil Olmaması

Arzum'dan aldığım blenderın ilk kullanışta bıçağının düşmesi üzerine Bimeks üzerinden Arzum servisine gönderdim 21.10.2016'da bana dönüş yapıldı. Ürünün parçasının garantiye dahil olmadığı o parçanın tamirinin 30 TL olduğu söylendi. Parçaların hangisi garantiye dahil? Bu servisler ne işe yarıyor? Ürünlerde neden garanti belgesi var? 2. konuya gelince bana dönüş yapan arkadaş M**** (hitap edecek kelime bulamıyorum). Konuşmayı direkt aktarıyorum; Öncelikle blender için aradığını söyledi ve ürünün garanti kapsamında olmadığını söyledi benim bu konuya itiraz etmem üzerine ses tonunu yükselterek bana bu ürünün fiyatının 30 TL olduğunu tekrarladı. Sesinin yükseltmemesini söyleyip bende gerekli tepkiyi verdim ve isminin ne olduğunu sordum ses tonunu daha da yükselterek buranın yetkilisi bir tek ben varım dedi. Ben 5 kere üst üste ismini sordum ve sonunda ismini öğrendim. Bu işleri tecrübeli CC yapmalı.

Bekir 1.672 Okunma

Cevaplar

 • Bekir26 Kasım 2016

  teşekkür mailimden 10 gün sonra urunu aldım. Hazel hanim ürünün değişeceğini söyledi fakat ürün değişmeden pos bir şekilde bana geri gönderildi. Bunun üzerine 2 kere çağrı merkeziyle görüşmeme rağmen bana dönüş yapılmadı. Arzum marka ürün almak değil bundan sonra yanindan bile gecmeyecegim ayrıca arzum Güngören servisini defalarca şikayet etmeme rağmen hiç bir yaptirim uygulanmadi.

 • Bekir01 Kasım 2016

  10 günlük bir surec sonunda sikayetime olumlu dönüş yapılmıştır. Hazel hanima teşekkürlerimi iletirim.

 • Arzum Temsilcisi01 Kasım 2016

  Sn. Bekir Ç. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürününüzün değişim süreci başlatılmıştır.” Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

 • Arzum Temsilcisi24 Ekim 2016

  Sn. Bekir Ç. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön