20 Mayıs 2016

Arzum Bekliyoruz

Bir yıl öncesinden su ısıtıcısı almıştım 4 ay öncesinde bir problemi oldu. Bodrum'da ki servisiniz yapamadı. Başka bir ürün vermeye çalıştılar. Daha doğrusu ellerinden çıkarmaya çalıştılar sanırım. Mor renginde kullanamayacağım bir su ısıtıcı. Sonrasında internetteki siteden o fiyat aralığında seçebileceğimi söylediler seçtim kodunu bildirdim 15 gün bekledim üç gün öncesinden servisinizi aradım. Bana yeterli bilgi veremedi. Dört aydır neden beklediğimi de tabi. İsterseniz ben onu size hediye edeyim. Altı ay sonra kullanamayacağım bir su ısıtıcının kampanyası da bitecek. Ne dersiniz öyle yapalım mı?Dört aydır göndermediğinize göre sizin daha çok ihtiyacını var?

Gülen 386 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi24 Mayıs 2016

    Sn. Emre Gülen G. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürününüzün AR3015 Kodlu ürün ile değişim süreci başlatılmıştır.” Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi20 Mayıs 2016

    Sn. Emre Gülen G. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön