04 Şubat 2018
Yorum Yap
#10093984

Arzum Ar596 S İyonizerli Saç Kurutma Makinesi Arızası

Media Markt (Ankara Kentpark)'tan 30 dakika önce aldığım ilgili ürünün hız/sıcaklık ayarlarıyla ilgili fonksiyonlarının hiçbiri çalışmıyor. Media Markt ürünün kişisel bakım ürünü olduğu için iadesini kabul etmiyor. Sayın Arzum yetkilileri, 30 dakika önce aldığım ilgili ürünü hiç kullanmadan teknik servise göndermem konusunda ne düşünüyorsunuz? Ürünü hiç kullanmadan teknik servise gitmesi noktasında her türlü yasal işlemi başlatacağımı tarafınıza bu vesileyle iletiyorum. Yeni satılmış bir ürün fonksiyonellik açısından teknik kılavuzlardaki her türlü özelliği taşımak zorundadır. Ürünün iadesini kabul etmeyen ve teknik servise gitmesi noktasında ısrar eden sayın Media Markt yetkililerine de sesleniyorum; kefil olmayacağınız ürünleri satmayın!

Sercan Sercan 608 Okunma

Cevaplar

 • Sercan14 Şubat 2018

  Arzum tarafından 3-4 gün içinde ürünün yenisiyle değiştirilerek adresime iletileceği taahhüt edildi. Ancak yeni ürünün kargo firmasına teslim edildiğine dair yeni bir ileti almadım. Arzum'dan yeni bir ürün satın almamak için yeterli durumların oluştuğuna kanaat getirdim. Buradan işini takip etmemekte ısrar eden değerli Arzum çalışanlarına sesleniyorum; gerçekleştiremeyeceğiniz faaliyetler hakkında tüketiciye söz vermeyin. Tekrar belirtmek isterim ki bundan sonra bireysel/kurumsal alışverişlerimde değerli markanızı tercih etmemek konusunda ısrar edeceğim konusunda hiç şüpheniz olmasın! Not: 9900920180209003 numaralı ürünün değiştirileceğine dair karar metni 09.02.2018 Cuma günü cep telefonuma kısa mesaj ile iletildi.

 • Sercan05 Şubat 2018

  Bugün doğrudan Arzum'dan arayan bir yetkili isteğe bağlı olarak ürünün değiştirilebileceğini/iade edilebileceğini belirterek Media Markt tarafından satılan ürün hakkında araştırma yapılacağını tarafıma iletti. İlgilendikleri için Arzum'a teşekkür ederim.

 • Arzum Temsilcisi05 Şubat 2018

  Değerli Müşterimiz Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Arzum ürününüz ile ilgili konuya dair açıklama tarafınıza sözlü olarak bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

 • Arzum Temsilcisi05 Şubat 2018

  Değerli Müşterimiz, Firmamız ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasında olup, müşteri memnuniyetiniz bizim için çok değerli ve önemlidir Müşteri temsilciniz kısa sürede sizleri arayacak ve bilgilendirecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler