22 Nisan 2017

Arzum Ar391 Demlik Bulunmuyor!

Arzum AR391 otomatik çay makinesi almıştım. Çay makinesinin demliği kırıldı. Teknik servisini aradım fakat yedek parçasının olmadığını ürünün de piyasadan kaldırıldığını söyledi. Şu anda kullanamıyoruz bizi mağdur ettiler. Madem ürünü piyasaya sürdüler, yedek parçalarını da belirli bir süre insanları mağdur etmemek adına üretebilirlerdi. Sattıkları ürünün arkasında durmadılar.

Mustafa 3.119 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi26 Nisan 2017

    Sn. Mustafa Y. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürününüz ile ilgili yapılacak olan işlem sözlü olarak açıklanmıştır.” Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Mustafa25 Nisan 2017

    Yardımcı olmayı düşünüyor musunuz? Yoksa "nasıl olsa artık ürünü sattık artık iş bitti" mi diyeceksiniz?

  • Arzum Temsilcisi24 Nisan 2017

    Sn. Mustafa Y. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön