sta-4-hoverİyi Çözüm

Arzum Ar1014 Blender Kalitesiz Tasarım Ve İlgisiz Müşteri Hizmetleri.

İrfan İrfan3 hafta önce

31.05.2020 tarihinde Hepsiburada sitesinden almış olduğum Arzum AR1014 Prostick 1500W Çubuk Blender Seti - Beyaz setinin parçalama çubuğunda ekli resimde görüldüğü gibi 4. Kullanımda sorun oluşmuştur. Çubuğun kısmında halka yerinden çıkmış. Herhangi bir kırılma ve çatlama yok, bu parça yapıştırma veya kaynak ile iç kısıma tutturulmuş görünüyor. Özensiz yapıldığı görünen bu yapıştırmada 4 üncü günde elimizde kalmıştır. Müşteri hizmetlerine 2 Eylül de mail attım ama bugün 29 Ekim olmasına rağmen tenezzül edip cevap vermediler. İlk defa Arzum marka bir ürün kullandım ve hem ürünün normal koşullarda kullanmamıza rağmen dördüncü kullanımda elimizde kalması hem de müşteri hizmetlerinin ilgi ve alakasız tavrından dolay bir daha kullanmayı dört defa düşüneceğim.

  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star empty-star
4/5

Cevaplar

Arzum Logo Arzum 3 hafta önce

Sn. Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konu yetkililerimiz tarafından değerlendirilmiş, bilgilendirme için tarafınıza telefonla dönüş sağlanmıştır. Bizleri tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. İyi ki varsınız! Saygılarımızla, Arzum Müşteri Hizmetleri | 0850 222 1 800 | [email protected] | http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar ve resmi tatil günleri hariç 09.00 – 19.00 arasındadır.

Arzum Logo Arzum 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Arzum ürününüz ile ilgili konuya dair açıklama tarafınıza sözlü olarak bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 0850 222 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

Arzum Logo Arzum 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Firmamız ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasında olup, müşteri memnuniyetiniz bizim için çok değerli ve önemlidir Müşteri temsilciniz kısa sürede sizleri arayacak ve bilgilendirecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 0850 222 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler