sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Arzum Ar 1065 Blender 1 Senede 3 Defa Bozuldu

Yusuf Yusuf25 Kasım 2020 11:46

Arzum Ar 1065 technoart maxi el blender setini 2019 ekim ayında 370 TL'ye aldım 3 defa servise verdim. Son olarak çorba in kullanırken kesme bıçağı çorbanın içine düştü servis ise 90 TL ücret istiyor. Ürün 3 sene garantili denilmesine rağmen şu ana kadar hangi parçasının garanti kapsamında olduğunu anlayamadık. Ben bunu çorbada da kullanamayacaksam nerede kullanacağım zaten neredeyse bütün parçaları servise gitti kullanmaya korkar oldum tekrar mutfak robotumu kullanmaya başladım bu daha pratik olur diye almıştım. Hiç randıman alamadım 3 defa servis işiyle uğraştım bir de üstüne para istiyorlar. Bu parçanın ücretsiz değiştirilmesini ya da yeni ürün verilmesini istiyorum aksi takdirde yasal yollara başvuracağım. Garanti kitapçığında tüm parçaların garanti kapsamında olduğu açık olduğu gibi bu parçada kullanıcı hatası olması mümkün değil. Mağduriyetin giderilmesini İstiyorum

full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
1/5

Cevaplar

Arzum Logo Arzum 25 Kasım 2020 17:15

Sn. Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan fikirlerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. İletişim bilgileriniz üzerinden tarafınıza ulaşım sağlanamamıştır. Sizlerin mutluluğunu çok önemsiyoruz, aşağıdaki iletişim adresleri üzerinden bizlere ulaşmanız durumunda sizi dinlemekten memnuniyet duyacağız. Saygılarımızla, Arzum Müşteri Hizmetleri | 0850 222 1 800 | [email protected] | http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar ve resmi tatil günleri hariç 09.00 – 19.00 arasındadır.

Arzum Logo Arzum 25 Kasım 2020 11:47

Değerli Müşterimiz, Firmamız ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasında olup, müşteri memnuniyetiniz bizim için çok değerli ve önemlidir Müşteri temsilciniz kısa sürede sizleri arayacak ve bilgilendirecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 0850 222 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler