27 Eylül 2017

Arzum Ar 1013 Blender Seti Yeni Ürün Bozuk Çıktı!

Bir mağazadan 31.05.2017 tarihinde Arzum AR1013 blender seti aldım. Evde eski blender setini kullandığımız için yenisini sonra kullanırız diye açmadık bir köşeye kaldırdık. Eski blender seti bozulunca Arzum blender setini kullanalım dedik. Kullanmaya çalışırken baktık ürünün parçalayıcı ayak kısmında elimizi rahatsız eden bir titreme var biraz bakınca içindeki metal parçanın sabit olmadığını gördük. Garantisi devam ettiği için servise götürdük servis burası aksesuar garantiye girmez ama bir soralım dedi. Ertesi gün aradılar garanti kapsamında yapılmayacağını söylediler çünkü müşteri memnuniyeti diye bir şey yok. Garantili ürüne sahip çıkma yok. Ürün kalitesi yok. Biz bu hataya düştük Aman siz düşmeyin. Arzum artık bedava verseler almam. Şimdi Hakem Heyeti'ne başvuracağım olmadı mahkemeye hakkımı arayacağım.

Adem 713 Okunma

Cevaplar

  • Adem'in Teşekkür Mesajı04 Ekim 2017

    Arzum firması tarafıma dönüş yapmış sorunumu cozmustur. Kendilerine ilgilendikleri için teşekkür ediyorum

  • Arzum Temsilcisi03 Ekim 2017

    Sn. Adem İ. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. Arzum ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi27 Eylül 2017

    Sn. Adem İ. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön