15 Nisan 2013

Arzum Aldığım AR-359 Şifa Bitki Çayı ve Kahve Robotu Arızalı!

Gold Bilgisayardan 08.04.2013 günü teslim aldığım 2 adet Arzum AR-359 Şifa Bitki Çayı ve Kahve Robotu su haznesinin kulp tarafı çatladı.Ürünlerin birisini daha hiç kullanmadım.Gold Bilgisayar'ın ne telefon numaraları ne de e-mail adresleri cevap veriyor. Ancak satın aldığım yer haricinde asıl mesela, Arzum gibi firmanın böyle bir ürün çıkartması.Ürünü iade edeceğim veya Farklı model ürün ile değişiminin yapılmasını istiyorum. Aksi halde Adli Makamlara Başvuracağım ve Kurumumuzun Avukatlarına vekalet verip, dava açtıracağım.

Ahmet 519 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet25 Mayıs 2013

    Sorun hakkında http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1744465/ adresinden durumu takip edebilirsiniz..

  • Ahmet16 Nisan 2013

    Ayrıca bu serisi ürünün hep aynı nedenden arızalandığını beyan ediyorlar... Eğer Durum çözülmez ise Arzum Şirketini Maddi ve Manevi Tazminat için Dava edeceğim. Ayrıca Mahkemede beni bu kadar uğraştırmasından dolayı 5 (beş) gün boyunca 3 (üç) büyük gazetede şahsımdan yaptıkları olaydan dolayı özür dilemeleri için talepde buluncağım.

  • Arzum Temsilcisi16 Nisan 2013

    Merhaba, Tüketicimize iletişim bilgilerinden geri dönüş sağlanmıştır. Saygılarımızla, Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön