28 Nisan 2014

Arzum 3 Haftadır Ses Seda Yok.

Bu kış satın almak hatası yaptığımız Arzum markalı çay makinesinin cam demliğini kırdık.
İstanbul-Pendik-Kaynarca'da bulunan servise yönlendirilerek memnun bir şekilde 25 TL karşılığında satın alabileceğimizi öğrendik. Gittiğimizde bizden makinenin tamamını istediler ve bir hafta içinde gelir dediler.

Evimize döndük ve makinemizi servise teslim ettik. Onlar fabrikadan yenisi ile değişip geleceğini söylediler. Bugün üçüncü haftayı doldurduk. Haber bile yok. Sorduğumuzda ters bir üslupla göndermediler deniyor. Dün gittiğimde de servisteki arkadaşa önümüzdeki hafta çok lazım misafir gelecek dediğimde çok kaba bir şekilde "Git o zaman yenisini al!" cevabıyla şoke oldum.
ARZUM'a yakışmadı.

Mahmut 1.627 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut12 Mayıs 2014

    Dönüş sağladılar. Halk arasında meşhur bir söz var "Zamansız gelen 5 kuruş, 3 kuruş etmez.". Ayrıca servislerinize daha iyi iletişim kuran ve mal kusurlu olunca "Git yenisi al!" gibi kaba tavırlar takınmayan insanlar seçin. Sonuç: Artık arzum dan uzak duruyoruz. Haftasonu sizin ürününüzü almaya niyetlenen annem sayenizde f..ir markalı ürünü aldı ve aldırttı. Türk markasından bizi uzaklaştırdığınız için sağolun.

  • Arzum Temsilcisi28 Nisan 2014

    Merhaba, Tüketicimize iletişim bilgilerinden geri dönüş sağlanılacaktır. Saygılarımızla, Arzum Danışma Merkezi 444 1 800

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön