23 Şubat 2013

Arzum Yetkili Serviste Yok Garantide!

Bir internet sitesinden Arzum Çay sefası adlı makineyi aldım. Makina 3 yıl garantili (güya). Makinanın kaynatma tuşu bozuldu(en önemli fonksiyonudur). Müşteri hizmetlerini aradım Tokat/erbaa da 2 adet yetkili servislerinin olduğunu söylediler.

İkisini de aradım hatta birine ürünüde götürdüm. Biz Arzum un ürünlerine bakmıyoruz kardeşim dediler. Arzum u tekrar aradım cevap: efendim erbaa daki yetkili servislerimizle artık çalışmıyormuşuz. Sizi genel garanti kapsamına aldık, sizi arayıp ürününüzü aldıracağız. Başka bir yerde tamiri olacak dendi. Sonra ne arayan ne soran. Yani serviste yok garantide.

Mustafa 122 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa15 Temmuz 2014

    yıl 2014 aylardan Temmuz bizim Arzum Çay sefası çay cefası olarak evde yatıyor arayan sorun yok tabii artık vazgeçtik ketıl olarak kullanıyoruz.

  • Mustafa05 Nisan 2013

    Evet dönüş sağlandı ve Tokat /erbaa da servisimiz şuan yok siz genel garanti kapsamındasınız dendi. Sizi daha sonra yetkililerimiz arayarak ürünü nereye göndermeniz gerektiğini söyleyecek ve ürününüz tamir edilecek dendi. Dönüş bundan ibaret sonra tabii ne arayan ne soran. 45 gündür aramıyorlar hala bekliyoruz bakalım.

  • Arzum Temsilcisi25 Şubat 2013

    Merhaba, Tüketicimize iletişim bilgilerinden geri dönüş sağlanmıştır. Saygılarımızla, Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön