20 Haziran 2016

Arzum Yetkili Servisin Arızalı Ürünü Tamir Etmemesi!

Arzum blendırımızdaki arıza için Arzum firmasının yönlendirmiş olduğu İstanbul Avcılar Cihangir Mahallesinde İGS fabrika arkasındaki zengin teknik isimli firmaya götürdük söz konusu firma apaçık arızalı olan yer yerine bize blendır aparatı bozulmuş diyerek sırf bizden daha fazla para almak adına arızalı olmayan parçayı değiştirmiştir. Bu konudaki mağduriyetimizde halen giderilmemiştir.

Gökhan 579 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi22 Haziran 2016

    Sn. Gökhan A. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi20 Haziran 2016

    Sn. Gökhan A. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön