01 Kasım 2016

Arzum Yetkili Servis Personelinin Tavrı!

Arzum ürünü olan kallavi semaver ürünüm arıza yaptı. Anka teknik Keçiören yetkili servisine götürdüm. Son derece lakayt bir şekilde ürünü teslim aldı. 7 gün sonra herhangi bir sonuç çıkmayınca aradım "haa o hazır dediler". Telefonu kapattıktan 10 dakika sonra ürününüz hazır diye mesaj geldi. Ürünü gidip aldım. Getirip çalıştırdığımda yine su kaçırıyordu, tekrar götürdüm. Bu sefer içine su koyup kaynatmaya falan başladı. Bu su kaçırmaz imkanı yok, falan diyerek neredeyse fırçalayacak konuma geldi. Ürünü alıp oradan ayrıldım. Böyle seviyesiz, kendini usta sanan, emeklilik yaşı çoktan gelmiş insanları yetkili servis yapmamanızı, müşteri kaybetmemeniz açısından değerlendiriniz sayın Arzum markası!

Gokhan 721 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi01 Kasım 2016

    Sn. Gökhan A. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Şikayetiniz kayıt altına alınmış olup, ilgili departmana aktarılmıştır.” Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi01 Kasım 2016

    Sn. Gökhan A. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön