15 Şubat 2016

Arzum Yedek Parça Sağlamıyor...

Daha önce buradan şikayetimi belirttiğim Arzum ar-1024 trend mix 1000 watt blender ilk kullanımda dişli sıyırdı. Parçalayıcı haznesi garanti kapsamı dışında denildi. (ki sitesinde tüm parçalar garanti kapsamında yazmaktadır) tamam dedik, paramızla alalım da kullanalım blenderi. Ankara Demetevler servisine 4 ayda 4 kez bizzat gittim. Blenderi de götürdüm. Birisinde yok dediler, birisinde yılbaşı sayım var dediler, birisinde stoklarda yok dediler. (ki yeni çıkan ürün bu) başka yetkili servisleri de aradım, mesela Kızılay, Ulus stoklarda yok dediler. Arzum'un sitesinden müşteri hizmetlerine mail attım dönen yok. Kısacası paramla mağdur oluyorum. Arzum İnşallah bu şikayetten sonra dönüş yapar.

Bülent 507 Okunma

Cevaplar

 • Bülent19 Şubat 2016

  Bugün Arzum'un adıma kargo yolladığını öğrendim. Kargoyu teslim aldım. Hem de ücretsiz yollamışlar. Bunun için çok teşekkür ederim. Fakat yanlış parça yollanmış Hem de iki adet kapaksız halde hazne yollanmış. Şimdi ben bu parçaları iade edeceğim çünkü yukarıda şikayetimde yazdığım gibi dişli sıyrıldı. Yani bende parçalayıcı haznenin kendisi ve içindeki bıçaklı parça sağlam. Bozuk olan yani dişli sıyrılabilecek yer haznenin kapağı ve kapağın altına takılan küçük parçadır. Lütfen bari bu işi tamamına erdirin. Ben ücretli de yollarsanız razıyım. Lütfen bana parçalayıcı hazne kapağı ve altındaki küçük parçayı yollayın ya da hazneyi kapağıyla takım olarak yollayın. Rica ediyorum.

 • Arzum Temsilcisi16 Şubat 2016

  Sn. Bülent Ü. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “ Yedek parça tedariği adresinize sağlanacaktır.” Arzum ürünü ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

 • Bülent16 Şubat 2016

  Bugün Arzum Müşteri Hizmetlerinden arandım. Adresimi aldılar evime göndereceklerini beyan ettiler. İnşallah dedikleri gibi olur. Daha sonra durumu buradan okuyanlarla paylaşırım. Bekleyelim bakalım.

 • Arzum Temsilcisi15 Şubat 2016

  Sn. Bülent Ü. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum ürünü ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön