15 Nisan 2016

Arzum Ütü Gitti!

Yaklaşık 6 ay önce Ankara'da bir mağazadan internetten alışveriş ile bir ütü aldım. 5 ay sonra ütüde arıza çıktı. Elektrik kaçağı olduğundan dolayı ütüyü yaşadığım yerdeki Arzum servisine götürdüm. Birkaç hafta sonra servise gittim kimseyi bulamadım telefonla aradım açan olmadı. Konuyla ilgili arzum müşteri hizmetlerini aradım teknik servisi şikayet ettim ama bir sonuç alamadım. Bir aydır ütüsüz kaldım ne teknik servis ne de arzum müşteri hizmetleri gerekli şekilde konuyla ilgilenmedi.

Mustafa 1.024 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi26 Nisan 2016

    Sn. Mustafa C. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürününüz en kısa sürede yetkili servisinize ulaştırılacaktır.” Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi15 Nisan 2016

    Sn. Mustafa C. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön