02 Şubat 2016

Arzum Tost Makinesinden Haber Yok!

Perlavista Migros'tan Arzum tost makinesi aldık. Evde çalıştırmaya çalıştık hiçbir şey yok! Migros'a geri götürdük elektronik eşyada iade yok dediler servise göndereceğiz dediler kabul ettik bugün 2 ay oldu. Cevap yok.

Bülent 405 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi03 Şubat 2016

    Sn. Bülent E. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Talebinize istinaden bize ulaşan mailinizde yer alan iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılmış yanlış numara arandığı söylenmiştir.Talebinizin devam ediyorsa Arzum Danışman Hattımız üzerinden size hizmet vermeye hazırız ” Arzum ürün ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi02 Şubat 2016

    Sn. Bülent E. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum tost makinası ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön