13 Ağustos 2015

Arzum Termosun Kapağı Çalışmıyor Yedek Parçası da Yok!

Arzum çift hazneli model termos aldım. Kapağı bir süre sonra çalışmaz oldu ve içinde sanırım bilye var o yerinden çıkmış olmalı. Bende servise götürdüm hiç uğraşmadan ücretiyle değiştireyim dedim parçanın 25 (kapak) TL olduğunu söylediler kabul ederek sipariş vermesini istedim.

2 gün sonrada parçanın stoklarda olmadığı ve tarafıma 80 TL'ye termos satabileceklerini ki müşteri hizmetleri de aynı şekilde açıkça pazarlamaya çalıştığı için bende kabul etmedim. Fakat sonuca da gidemedim. Şimdi sonuç almasam bende 10 yıllık yedek parça temini zorunluluğu yasasına dayanarak tüketici haklarına başvurmayı düşünüyorum.

Yasar 495 Okunma

Cevaplar

  • Yasar 13 Ağustos 2015

    Kullanıcı hatası olduğunu nereden çıkardınız servis sadece modeline baktı kapağı incelemedi bile nereden ne uyduruyorsunuz neyse sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer bende kimin ne mal olduğunu anladım.

  • Arzum Temsilcisi13 Ağustos 2015

    Sn. Yaşar D. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. "AR 271 kapak bölümü yedek parça kapsamına giren bir bölüm değildir. Yaşadığınız arıza kullanıcı hatalı olduğundan dolayı garanti kapsamına girmemektedir. Dilerseniz ürünün tamamını Arzum liste fiyatları kapsamında satın alabilirsiniz.” Ürün Kodu: AR 271 ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi13 Ağustos 2015

    Sn. Yaşar D. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürün Adı: Arzum Termos ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön