22 Ekim 2016

Arzum Süpürge Bir Senede Dağıldı!

1 sene önce aldığım Arzum grande turbo süpürgemin bundan 2 ay önce süpürge başlığının bağlantı noktası kırıldı üstüne bir de toz haznesinin kapağı kırıldı. Servise götürdüm 110 TL istedi çok pahalı diye yaptırmadım. Yedek başlıkla idare ediyordum ki 1 hafta önce boru yapışkanlı yerinden çıktı. Arzum müşteri hizmetleri ve servis kırıkla ilgilenmiyor. Ürün resmen çürük filtresi ısınıp eriyor. Elimizde dağılıyor bu kadarda olmaz. Nerede 3 yıl garanti?O kadar paraya yazık değil mi? Tost makinesi aldım o da 1 yıllık daha ilk kullanımda vidası attı takip duruyoruz yine çıkıyor. Ekmeğe bastırınca üst kata atıyor kendini resmen tost yapamıyoruz. Bu nasıl bir firma politikanız müşteriyi mağdur etmekse başarılısınız.

Nurcan 1.687 Okunma

Cevaplar

 • Nurcan 28 Ekim 2016

  Kırıgi garanti yapmiyormus geri dönüş bu oldu. Asla Arzum almayın. Ben hakkımı yasal yollarda arayacağım.

 • Arzum Temsilcisi28 Ekim 2016

  Sn. Nurcan A. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürününüzün onarım işlemi ile ilgili bilgiler tarafınıza sözlü olarak aktarılmıştır.” Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

 • Nurcan 26 Ekim 2016

  hiçbir dönüş olmadı hala

 • Arzum Temsilcisi24 Ekim 2016

  Sn. Nurcan A. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

 • Nurcan 22 Ekim 2016

  Bugün bi elimde hortumu tutarak evi süpürdüm tam bir rezaletti. Halıdan saçları hiç çekmiyor zaten. Bu kadarda olmaz lütfen bir çözüm bulun yoksa hukuki yollarda arayacağım hakkı mı?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön