07 Mayıs 2013

Arzum Su Akıtan Ütü!

641 model nolu buhar kazanlı ütünüzden aldık. Sürekli su akıtmakta. Servise verdik, her seferinde tamir edildi yada biz bir sorun bulamadık gibi cevaplar almaktayız. Başka bir marka almak yerine eşimin ısrarlarına rağmen arzum almakta direttim. Şimdi resmen pişmanlık duymaktayım.

Altan 268 Okunma

Cevaplar

  • Altan 15 Mayıs 2013

    http://www.youtube.com/watch?v=cbZKoRqqWPo yukarıdaki likte herhangi bir arıza bulunamayan ütünün durumunu görebilirsiniz.

  • Altan 13 Mayıs 2013

    Ütü yapılmadan geri alındı. Sonuçta biz bir arıza bulamadık dendi. Ütü ilk aldığımızda gayet iyi çalışırken şimdi biz her seferinde keyfimizden servise veriyoruz. Servis ise herhangi bir problem görmedik diyerek arıza kaydı bile açmıyor.Müşteri hizmetleri aynı arızadan bir yılda 3 kez gelirse değişelim diyor.Ama servis arıza yok diyip fiş bile vermiyor.Ne yapalım yakalımmı ortalık biyerde ütüyü.

  • Arzum Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Merhaba, Tüketicimizin şikâyetiyle ilgili araştırmamız başlatılmıştır. Bu süreç de yapılan işlemlerle ilgili kendisine bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön