22 Nisan 2016

Arzum Sipariş İptali.

Sipariş vermiş olduğum ürünün kargoya geç verileceği bilgisini aldıktan sonra siparişimi iptal talebinde bulundum. Müşteri hizmetleri talep formu oluşturup size bilgi verileceğini söylemesine rağmen 4 gün oldu bir Allah'ın kulu da arayıp bilgi vermiyor. Ben aradığımda da size dönüş yapılacak denip geçiştiriliyor.

50 yıllık arzum şirketi diyorlar ama bir işe yaramazmış. Bundan sonra Arzum' mu uzak dursun benden. Kimseye de tavsiye etmem.

Abuzer 240 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi26 Nisan 2016

    Sn. Abuzer M. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi22 Nisan 2016

    Sn. Abuzer M. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön