31 Ağustos 2015

Arzum Servisler Amatör Kişilere Teslim Edilmiş!

Avcı Teknik isimli İstanbul Beykoz da bulunan servisinizi arayıp bir parçanın stok bilgisini sordum. Servis sahibi parçanın olduğunu söylemesi üzerine 40 dakika yolculuk yapıp gittiğimde parçayı bulamadığını söyledi. Bu tavrı yüzünden bir 40 dakikada geri döndüm. Servisleri daha profesyonel kişilere teslim etmek gerekir sanırım.

Burak 501 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Sn. Burak T. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. "Yetkili servis hakkındaki sipariş talebiniz kayıt altına alınıp, ilgili birimlere aktarılmıştır. Ürününüzün yedek parçası Avcı Teknik tarafından tedarik edilmiştir, dilediğiniz zaman temin edebilirsiniz." Ürün Kodu: AR 225 ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmek için farklı zaman dilimlerinde 3 defa aranmış fakat ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Sn. Burak T. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. İlişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön