01 Kasım 2016

Arzum Servisin Saygısızlığı...

1.Levent'de bulunan Arzum'un Arslan Elektrik servisine ekmek kızartma makinemi bıraktım (Takip no. 36**). Cihaz kabul fişinde de belirtildiği üzere 50 TL üzeri onarımlar haber verilmeden yapılmamaktadır. Beni arayıp ürünümün hazır olduğunu ve 53 TL ücreti olduğunu söylediler.

Bende bana sorulmadan yapıldığını ve bu ücrete yaptırmak istemediğimi söylediğimde beni bir daha arayıp fiyatı düşürüp ''45 TL''dediler (iptal edememem için).Birde telefonda saygısızca konuşmaları da cabası. Önce özür dilemelerini sonrasında ürünümün onarımının iptal edilmesini talep ediyorum.

Göhkan 1.515 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi02 Kasım 2016

    Sn. Gökhan B. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürün teslimat işleminiz tamamlanmıştır.” Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi01 Kasım 2016

    Sn. Gökhan B. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön