21 Kasım 2015

Arzum Servisin Keyfi Tavrı!

Ankara Karakaya teknik bana okka cihazımı bozuk olarak teslim etti. İstanbul'a göre ayarlanan cihaz Ankara'da kaynama derecesi farkı nedeniyle çalışmamıştı. 2 dakikalık bir işi olduğu söylenerek servisi geri götürmem istendi. İş yoğunluğu nedeniyle götüremediğim cihazı bugün götürdüm. Diğer okka cihazımızla beraber. Tekrar arızalandı çünkü. İki cihazı da tamir etmeyi reddeden servis keyfi davranarak kendi bozuk tamir ettikleri cihazı dahi servise almadılar. Aksine 1 ayda tekrar bozulan diğer cihazı da servise kabul etmediler. Mükemmel bir servis tebrik ederim sizi Arzum.

Murat 311 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi27 Kasım 2015

    Sn. Murat P. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Şikayetiniz gerekli birimlere iletilmiş ve gerekli aksiyonlar alınmıştır.” Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi21 Kasım 2015

    Sn. Murat P. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum OKKA ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön