26 Nisan 2016

Arzum Servis Problemi...

O kadar elektronik ürün kullanmışlığımız var o kadar teknik servislere gittik, arzum teknik servisleri size biz bu ürünü yapmayız, ya da bu parça garanti kapsamında değil (saçmalığa bak), ya da ne bileyim ürün kusurlu iken size kullanıcı hatası deyip sizden ücret isterler gibi şikayetleri hem internet ortamında hem çevrenizden duymuşsunuzdur.

Harun 267 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi28 Nisan 2016

    Sn. Harun İ. İletmiş olduğunuz talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. “ Talebinize istinaden bize ulaşan mailinizde yer alan iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamamıştır.Talebinizin devam ediyorsa Arzum Danışman Hattımız üzerinden size hizmet vermeye hazırız.” Saygılarımızla, Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır. “

  • Arzum Temsilcisi26 Nisan 2016

    Sn. Harun İ. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön