14 Ekim 2015

Arzum Servis Memnuniyetsizliği!

Ardahan'da oturmaktayım. Arzum elektik süpürgem motor arıza verdi ve Kars servisinde yaptırdık. 3-4 ay sonra gene motor arızası verdi. Kars servisinde yaptırmak istemediğimi bildirdim ve kargo kodu talebinde bulunmama rağmen Arzum hiç yardımcı olmadı. 200 TL'ye aldığım süpürgeyi her bozulma da Ardahan'dan Kars'a 3-4 defa götürdüğümde elektrik süpürgesine verdiğim -parayı geçmektedir. Bu konuda yardımlarını bekliyorum. Koca firma kargo ücretini ödemekten kaçmamalı.

Olcay 473 Okunma

Cevaplar

  • Olcay 18 Ekim 2015

    ''Talep ettiğiniz il ve ilçede bulunan Arzum yetkili servis bilgileri aşağıdaki gibidir. '' demişsiniz bilmem farkında mısınız ama Ardahan il Kars'a bağlı değil. Süpürgeyi size hediye olarak göndermek istiyorum. Bir daha da asla arzum almam da önermem de.

  • Arzum Temsilcisi15 Ekim 2015

    Sn. Olcay O. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle ele almak adına aşağıdaki çözümü yazılı olarak sizinle paylaşmak istedik. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Bulunduğunuz yerde yetkili Arzum servisi bulunduğu için merkez servis uygulaması için uygun değildir. Talep ettiğiniz il ve ilçede bulunan Arzum yetkili servis bilgileri aşağıdaki gibidir : Servis Adı: Altaş Bobinaj Servis Tel No:0 474 212 91 96 Servis Adres : Merkez Mah.İsmail Aytemiz Cad.No:17 İlçe – İl : Kars Merkez Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800

  • Arzum Temsilcisi14 Ekim 2015

    Sn. Olcay A. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürün Adı: Arzum Süpürge ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön