14 Aralık 2015

Arzum Servis Gelmedi.

Arzum'dan şofben aldım, yalnız evin kapısına gelip aradıklarında telefona cevap veremedim. 1 saat sonra döndük; ancak telefona cevap vermediler 10 kez aradık. Sonra servis yerine gittik, bir de üstüne ustadan azar yedik geldim aradım açmadınız. Benim de telefon arabada kalmış şimdi aldım ne yapalım diye. Saat daha 16:30 olmasına ve ev yürüme mesafesinde 5 dk olmasına rağmen gelmedi. Bir güzel azar yediğimizle kaldık. Mersin Merkez servis bunu yaptı; Pozcu şubesi ise pazar günü geldi durumu anlatınca sağ olsunlar.

Serpi 377 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi25 Aralık 2015

    Sn. Serpi B. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Talebiniz ilgili birimlere aktarılmış olup, gerekli işlemler uygulanmıştır.” Konunuz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi14 Aralık 2015

    Sn. Serpil B. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Arzum şofben ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön