31 Ekim 2016

Arzum Servis Çözüm Bulamıyor.

Garantisi dolmamış fritözü servise götürdüm. Tamir edildi ancak evdeki prize takınca şalter atıyor. Müşteri hizmetlerini aradım, tekrar servise gönderdi. Servise gittim yapacak bir şey yok dedi. Ne yapacağımı bilmiyorum çöpe atacağım galiba.

Ozan 984 Okunma

Cevaplar

  • Ozan11 Kasım 2016

    Beni arayıp başımın çaresine bakmamı söylediler. sağ olsunlar.

  • Arzum Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sn. Ozan A. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. Ürününüz ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sn. Ozan A. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön