29 Eylül 2015

Arzum Servis Cihazıma Bakmıyor!

29/11/2013 tarihinde ani su ısıtıcısı aldım servisle ilgili bir açıklama bana yapılmadı. Servisi aradım bana Ankara dışında olduğum için gelemeyeceklerini söylediler. Kendim teknisyen olduğum için montajını ben yaptım. Fatura ve garanti kağıdı olduğundan dolayı rahatsızlık hissetmedim. İki yıldır sorunsuz bir şekilde cihazı kullanıyordum. Arıza yapınca servise götürdüm. Servis benden montaj evrakı istedi. Servis cihazıma garantisi olduğu halde bakmıyor. Müşteri hizmetleri ile de bir sonuca ulaşamadık. Bu konu hakkında tarafıma yardımcı olmanızı bildiririm.

Gazi 271 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi29 Eylül 2015

    Sn. Gazi A. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürünün montajının servisin dışında biri tarafından yapılması ürünün garanti dışına çıkmasına sebebiyet verir. Ürün ile ilgili herhangi bir arızada yetkili servisten ücreti karşılığında hizmet alabilirsiniz." Ürün Adı: Arzum Şofben ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi29 Eylül 2015

    Sn. Gazi A. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürün Adı: Arzum Şofben ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; Arzum Danışma Merkezi 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön