20 Temmuz 2017

Arzum Saç Düzleştirici Arıza Verdi, Lakin tamir Edilemiyormuş!

4 sene önce almış olduğum sac düzleştiricim arıza yaptı, servise götürdüğümde bana bunların yedek parça servislerinin olmadığı söylenerek arıza yapmış olan ürünü tamir edemeyeceklerini bildirdiler. Nasıl bir şirket yapmış olduğu ürünün yedek parçalarını temin edemez. Madem temin edemiyorsun neden böyle bir ürün piyasaya sürüyorsun? Arzumdan ürün mü alacaksınız? Aman diyeyim üç kuruş fazla olsun kafanız rahat olsun.

Ali 5.235 Okunma

Cevaplar

  • Arzum Temsilcisi21 Temmuz 2017

    Sn. Ali Ş. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “Ürün değişimi ile ilgili detaylı açıklama tarafınıza sözlü olarak aktarılmıştır.” Ürün ile ilişkili konuya dair açıklama tüketicimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

  • Arzum Temsilcisi20 Temmuz 2017

    Sn. Ali Ş. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Arzum olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Ürün ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, ARZUM Müşteri Hizmetleri Bize ulaşabilirsiniz; 444 1 800 [email protected] http://www.arzum.com.tr Mesai saatlerimiz Pazar günü hariç 09:00 – 19:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön